Hasznos linkek:

2012. február 22., szerda

Allas.ma: HR szolgáltatás értékesítő

Allas.ma
HR szolgáltatás értékesítő
Feb 22nd 2012, 03:40

Felvillanyoz, ha bemutathatod magadat és az általad képviselt céget, szolgáltatást egy új partnernek? Rálátással bírsz a HR tanácsadó cégek ügyfélkörére, de figyeled a gazdaság új szereplőit is? Átérzed a felelősségét a meglévő partnerekkel történő kommunikációnak? Ha igen, akkor jelentkezz

pozíciónkba! Motivációdat kiemelt jövedelemrendszerrel tartjuk majd fent, és a munkafeltételek is mind az eredményességedet szolgálják majd! Sikerre fel!

  • Értékesítési feladatok ellátása, új ügyfelek, beruházások, területek feltérképezése
  • Kapcsolatfelvétel a potenciális partnerekkel, telefonon, Interneten, személyesen
  • A szolgáltatásaink bemutatása, egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az akvirált ügyfelekkel a hatékonyság jegyében
  • Az értékesítési asszisztens munkájának irányítása
  • Ajánlatok kidolgozása, szerződések előkészítése
  • Értékesítői véna, kíváló kapcsolatteremtési képességek
  • Átlagon felüli kommunikációs, prezentációs adottságok
  • Önállóság, eredmény-orientált szemlélet
  • Legalább 2 éves tapasztalat értékesítői, iedális esetben HR értékesítői vonalon
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Aktív angol vagy német nyelvtudás
  • Kialakult kapcsolatrendszer a gyors eredmények érdekében

  • Átlagon felüli jövedelemrendszer
  • Folyamatosan fejlődő, újabb és újabb kihívásokat biztosító céges háttér
  • Céges laptop, telefon
  • Fiatalos, inspiráló csapat
  • Kíváló és modern munkakörülmények
  • Tréningek, képzések, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest