Hasznos linkek:

2012. február 29., szerda

Allas.ma: HR GENERALISTA

Allas.ma
HR GENERALISTA
Feb 29th 2012, 03:10

Dinamikus bővítés alatt álló, multinacionális vállalat számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- A vállalat személyügyi működését meghatározó HR alapelvek működtetése,
  aktualizálása és fejlesztése,
- Aktív szerep a  HR adminisztrációjának működtetésében, folyamatok fejlesztése,
- Részvétel a kiválasztás, oktatásszervezés, kompenzáció működtetésében, továbbá
  a HR-kontrolling folyamatok támogatása,
- Időszaki HR riportok készítése a menedzsment felé,
- Vállalati rendezvények megszervezése,
- Külső szolgáltatókkal való folyamatos kapcsolattartás.

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú gazdasági és/vagy HR felsőfokú végzettség,
- Termelő vállalatnál eltöltött legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
- A HR folyamatok gyakorlatias ismerete,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- Készségszintű MS Office ismeretek,
- Megbízható személyiség, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs készség és
  nagyfokú önállóság, ami jó problémamegoldó képességgel párosul.

ELŐNYT JELENT
- Vállalatirányítási rendszerek ismerete /SAP, Oracle, Axapta,…stb./

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- versenyképes jövedelem és mozgóbér,
- széles körű juttatási csomag és 13. havi bér,
- kihívásokkal teli, szakmai fejlődés lehetőségét jelentő feladatok.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre.Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HR generalista, Fejér megye