Hasznos linkek:

2012. február 12., vasárnap

Allas.ma: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ INFORMATIKUS

Allas.ma
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ INFORMATIKUS
Feb 12th 2012, 03:10

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú műszaki munkatárs, akit Európa egyik vezető szerepet betöltő elektronikai nagyvállalatához keresünk, ceglédi munkahelyre az alábbi pozícióba:

FELADATOK
-     A gyártás területeinek átfogó informatikai támogatása
- Gyártó berendezések informatikai illesztése (elektronikai ipari gyártóeszközök)
-  Napi, ad-hoc feladatok ellátása (pl. termelési eszköz hibaelhárítás, gépáttelepítések támogatása)
-   Gyártási adatbázisok készítése és felügyelete
-   Adatok importálása-exportálása különböző szoftverek között, azok további feldolgozása (pl. SAP -> Excel)
- Gyártás által generált adatokból áttekinthető kiértékelési rendszerek létrehozása
-  A gyártást támogató informatikai tool-ok telepítése, fejlesztése
- Vállalati standard alkalmazások implementálása, meglévők átalakítása, testre szabása
- Szoros együttműködés a ceglédi társosztályokkal, valamint a németországi társterülettel, külső beszállító partnerekkel

ELVÁRÁSOK
- Villamosmérnöki végzettség (megfelelő informatikai ismeretekkel) vagy mérnök informatikus (elektronikai előképzettséggel)
- Tapasztalatok    Elektrotechnikai ismeretek: A/D jelek rögzítése és feldolgozása számítógépen
-  Programozási ismeretek
-  Számítógépes adatbázisok ismerete (Access, SQL, Oracle)
-  SPC, OEE rendszerek (fogalmak) ismerete ajánlott
- Angol és/vagy német nyelv kommunikációképes ismerete szóban és írásban
- 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
- Előny C#, Visual Basic, Labview, adatbázis készítéssel kapcsolatos referencia munka, tömeggyártásban szerzett tapasztalat, projektvezetési gyakorlat

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Szolnok-Kecskemét-Jászberény-Cegléd vonzáskörzete

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát az anna.kovago@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ INFORMATIKUS, Cegléd