Hasznos linkek:

2012. február 23., csütörtök

Allas.ma: FOLYAMATMÉRNÖK - CNC TECHNOLÓGIA, AUTÓIPARI GYÁRTÁS

Allas.ma
FOLYAMATMÉRNÖK - CNC TECHNOLÓGIA, AUTÓIPARI GYÁRTÁS
Feb 23rd 2012, 03:10

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító,
gépjárművek futóművéhez fejleszt és gyárt
fémalkatrészeket és rendszereket. Számára
munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

- új berendezéshez tartozó technológia átvétele, oktatása,
  dokumentációk elkészítése,
- részvétel az oktatási folyamatban, szerszámfelhasználás rendszeres
  nyomon követése, szükség esetén beavatkozás,
- gyártási költségek csökkentése,
- technológiai veszteségidők nyomon követése, csökkentése,
- napi szintű technológiai problémák megoldása,
- selejtcsökkentési tevékenység támogatása,
- technológiai dokumentáció rendszeres karbantartása.

KÖVETELMÉNYEK

- gépészmérnöki végzettség,
- forgácsolási ismeretek (esztergálás, marás, fúrás, köszörlés stb.),
  CNC ismeretek,
- tárgyalóképes angol nyelvtudás,
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (AUTOCAD, MSOffice),
- jó elemző képesség.

ELŐNYT JELENT

- tömeggyártásban szerzett tapasztalat,
- munkavégzés ISO/TS környezetben,
- hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Versenyképes fizetés,
- Teljesítményalapú bónusz,
- Cafeteria juttatás,
- változatos munka egy dinamikusan fejlődő vállalatnál, szakmai
  fejlődési lehetőséggel.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Dél-Budától 30 km-re (saját gépkocsi használat maximális költségtérítésével)

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word
formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu  e-mail címre.Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:
Folyamatmérnök - CNC technológia
, Fejér megye, dél budai irány