Hasznos linkek:

2012. február 3., péntek

Allas.ma: ÉRTÉKESÍTŐ (TŐZSDEI TERÜLETRE) (5103)

Allas.ma
ÉRTÉKESÍTŐ (TŐZSDEI TERÜLETRE) (5103)
Feb 3rd 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő- Közvetítő cég megbízópartnere számára keres munkatársakat – Kecskemét környékéről - az alábbi munkakörbe:
Értékesítő (Tőzsdei területre)
(REF:PW440)

Feladatok:
-Ügyfelekkel való kapcsolattartás, tájékoztatás
-Tőzsdei szolgáltatások értékesítése
-Ügyfél akvizíció

Elvárások:
-Legalább középfokú végzettség
-Értékpapír-jogi vizsga
-Naprakész piaci, illetve értékpapír ismeretek
-Tőzsdei szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat,
-Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség,
-Ügyfélközpontú szemlélet,
-Számítástechnikai ismeretek (MS Office felhasználói szintű ismerete, Internet),
-Meglévő ügyfélkör.

Amit kínálunk:
-Változatos, felelősségteljes munkavégzés,
-Fiatal, dinamikus csapat,
-Teljesítmény érdekeltségi fizetési rendszer.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Fényképes önéletrajzaikat a geleta.orsolya@pannonwork.hu email címre várjuk!
Kérjük, a tárgy mezőbe tüntessék fel: „PW440"