Hasznos linkek:

2012. január 29., vasárnap

Allas.ma: TERMELÉSI VEZETŐ autóipari gyártás

Allas.ma
TERMELÉSI VEZETŐ autóipari gyártás
Jan 29th 2012, 03:10

Megbízónk globális autóipari fejlesztő- és gyártóvállalat magyarországi gyára. Számára keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető munkatársat az alábbi munkakörbe:

TERMELÉSI VEZETŐ
autóipari gyártás

FELADATOK
- A vállalati célkitűzéseket és a vevői igényeket alapul véve a termelési terv és a
gyártási program meghatározása és teljesítése, a gyártás felfuttatása a kitűzött szintre
- A termelésben foglalkozatott vezető- és beosztott munkatársak szakmai és diszciplináris vezetése és támogatása
- A gyártási hibák előfordulásának csökkentése, kiküszöbölése
- A gyártás hatékonysági és minőségi mutatóinak nyomon követése és javítása
- A szerelő sort érintő folyamatos optimalizálási javaslatok, folyamatok kidolgozása és bevezetése
- Folyamatos kapcsolattartás  és együttműködés a társszervezetekkel
  (Minőségbiztosítás, Logisztika, Mérnökség, HR)
- A vállalati vezetők rendszeres tájékoztatása

KÖVETELMÉNYEK
- Felsőfokú szakirányú végzettség (gépészmérnök vagy villamosmérnök)
- Több éves munkatapasztalat autóipari gyártó vállalatnál
- Vezetői munkakörben szerzett tapasztalat
- Angolnyelv-tudás
- Gyártósori szerelés technológiájának és a berendezések karbantartásának ismerete
- Célorientált beállítottság, teljesítmény-centrikus és motivációt elősegítő
  munkaszellem kialakításának és fenntartásának  képessége
- Határozott fellépés, jó kommunikációs készség, terhelhetőség
- Jó szervezőkészség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Vonzó, az elvárásokkal arányos alapfizetés, teljesítményprémium, cégautó, kafeteria
- Modern, kulturált munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség a globális szervezetben

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Közép-Magyarország

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Termelési vezető, Közép-Magyarország