Hasznos linkek:

2012. január 12., csütörtök

Allas.ma: Telefonos értékesítő munkatárs - Budapest (Referenciaszám:PJ 777)

Telefonos értékesítő munkatárs - Budapest (Referenciaszám:PJ 777)
Jan 12th 2012, 01:50

Neves megbízónk budapesti központjába keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Telefonos értékesítő munkatárs (Referenciaszám: PJ 777)

A munkatárs feladatai:
- A bank meglévő lakossági ügyfeleinek telefonos megkeresése
- Banki termékek telefonon történő ajánlása, értékesítése (személyi kölcsön, bankszámlahitel, befektetés)
- A felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:
- Középfokú végzettség (közgazdasági végzettség előnyt jelent)
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozott, magabiztos fellépés
- Udvarias, türelmes, optimista hozzáállás
- Monotonitástűrés
- Telefonos értékesítési tapasztalat előny
- Határozott idejű munkaszerződés vállalása

Amit megbízónk kínál:
- Kellemes légkör
- Fix alapbér
- Határozatlan idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest VIII Kerület

Kérjük magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Iván Dóra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a dora.ivan@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.