Hasznos linkek:

2012. január 13., péntek

Allas.ma: Raktári dolgozó (Referenciaszám: PJ1277)

Allas.ma
Raktári dolgozó (Referenciaszám: PJ1277)
Jan 13th 2012, 01:50

Gyáli partnercégünk megbízásából keresünk munkatársakat határozott időre az alábbi munkakörbe:

Raktári dolgozó

Feladatok:
- árumozgatás
- raktári előkészítő munkák
- egyéb raktári adminisztráció

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Előny: raktárban szerzett tapasztalat

Amit a megbízónk kínál:
- Fiatalos, motiváló csapat
- Nemzetközi vállalati környezet
- Budapestről a munkába járás céges autóbuszokkal biztosított

Munkavégzés helye: Pest megye (Gyál)

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Luca Enikő kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az eniko.luca@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.