Hasznos linkek:

2012. január 4., szerda

Allas.ma: PROJECT MANAGER járműipari gyártás

Allas.ma
PROJECT MANAGER járműipari gyártás
Jan 4th 2012, 03:10

PROJEKTVEZETŐ

Megbízónk nagy tradíciójú multinacionális járműipari fejlesztő- és gyártóvállalat, tevékenységi területén piacvezető. Számára keresünk szakembert az alábbi munkakörbe:

PROJECT MANAGER
járműipari fejlesztés és gyártás

FELADATOK
- Projektfolyamatok meghatározása a vonatkozó határidők, költségkeretek és
minőségi előírások figyelembe vételével
- Részletes projekttervek kidolgozása
- A projektindító megbeszélések megszervezése és levezénylése
- A szervezeti egységek (fejlesztés/tervezés, gyártáselőkészítés, gyártás, minőségbiztosítás, logisztika, beszerzés) összehangolt együttműködésének biztosítása a projektek megvalósítási folyamatában
- A projektek kivitelezési hatékonyságának értékelése

ELVÁRÁSOK
- Műszaki felsőfokú végzettség (gépész-  vagy  villamosmérnök)
- Hasonló területen szerzett  tapasztalat (projektmanagement)
- Rendszerszemlélet, költség- és célorientált gondolkodás
- Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem
- Béren kívüli juttatások
- Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
 Budapest

Várjuk fényképes, magyar, angol és/vagy német nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát anna.kovago@impc.hu e-mail címre.
Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció
pontos megnevezését:
Project Manager

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-70-277-7578
Telefon: +36-28-612-472
Fax:
Web: www.impc.hu