Hasznos linkek:

2012. január 19., csütörtök

Allas.ma: PRE-SALES ENGINEER (5090)

Allas.ma
PRE-SALES ENGINEER (5090)
Jan 19th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársat keresünk, - budapesti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Pre-Sales Engineer

Feladatok:
•IT, távközlési, telekommunikációs megoldások sales tevékenységeinek támogatása
•Kiemelt ügyfélkezelés
•Kapcsolattartás a meglévő és lehetséges ügyfélkörrel
•Tanácsadás a felmerült IT igényekre
•Egyedi fejlesztésre irányuló átfogó megoldások kidolgozása
•Az ügyféligények, projektcélok pontos felmérése az ehhez kapcsolódó technikai megoldások, alternatívák bemutatása
•Bemutatók készítése, prezentálás
•Szakmai kapcsolatok fenntartása
•A projektekhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése
•Szakmai fejlődés, technikai tudás bővítése; képzéseken való aktív részvétel

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (IT, gazdasági)
•Releváns, IT területen szerzett munkatapasztalat
•IP adathálózat tervezési és mérnöki tapasztalat
•Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
•Együttműködési készség
•Ügyfélorientált látásmód
•Kiváló kommunikációs készség

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével, a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budaörs

Munkakezdés várható időpontja: asap

E-mail: hr@pannonwork.hu
Fax: 279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624; 06 1/ 381-10-48

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Pre-sales Engineer ".