Hasznos linkek:

2012. január 18., szerda

Allas.ma: PIACKUTATÓ, ÉRTÉKESÍTŐ (HR szolgáltatások) (5086)

Allas.ma
PIACKUTATÓ, ÉRTÉKESÍTŐ (HR szolgáltatások) (5086)
Jan 18th 2012, 01:55

A Pannon-Work Csoport, Magyarország egyik vezető HR szolgáltató cégcsoportja Kelet-magyarországi csapatába keres értékesítési asszisztenst

Te leszel a kiválasztott, ha:

• legalább középfokú végzettséged van (a HR szakma ismerete előnyt jelent);
• szolgáltatások B2B értékesítésében tapasztalatot szereztél;
• az MS Office alkalmazásokat készség szinten ismered, és nem idegenkedsz a CRM-rendszerektől;
• előnyben részesítünk, ha tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudással rendelkezel;
• önálló, pontos, precíz munkavégzésed mellett nyitott személyiséggel, kitűnő kommunikációs készséggel rendelkezel;
• erős belső motivációd van a lehető legjobb eredmények elérésére, a problémák helyett a megoldásokkal foglalkozol, és elébe mész a feladatoknak;
• nem gondolod úgy, hogy „kész" szakember vagy, és hajlandó leszel folyamatosan képezni magad;
• rendelkezel saját személygépkocsival és B kategóriás vezetői engedéllyel.

Feladataid az alábbiak lesznek:

• új ügyfeleket kutatsz fel: ügyfélminősítés, kapcsolatfelvétel (telefonos időpont-egyeztetések, személyes igényfelmérések) lebonyolítása;
• a lehetséges ügyfeleket tájékoztatod telefonon, személyesen és e-mailben;
• sales adminisztráció a CRM-ben;
• ajánlatok előkészítése a területi vezetővel együttműködve;
• piaci információkat gyűjtesz, rendszerezel, és elemzel;
• kapcsolatokat építesz ki céges ügyfelekkel;
• …és folyamatos kapcsolatban dolgozol az értékesítési vezetővel, a területi vezetővel, a kirendeltség-vezetőkkel és a sales team tagjaival.

Munkavégzés helye:
Kelet-Magyarország: Debrecen,

Juttatások:
• bérezés megegyezés szerint;
• mozgó-bér (jutalék) az eredményesség függvényében, felső határ nélkül;
• céges mobiltelefon, számítógép, utazási költségtérítés;
• határozatlan idejű munkaszerződés;
• folyamatos szakmai képzés (céges belső képzések, külső tréningek).

• Magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a bérigény megjelölésével a következő e-mail címre várom: kurdi.ferenc@pannonwork.hu
• Érdeklődni lehet 8-18 óráig a 36-70-421-9180 telefonszámon Kurdi Ferenc értékesítésivezetőnél