Hasznos linkek:

2012. január 3., kedd

Allas.ma: PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Allas.ma
PÉNZÜGYI MUNKATÁRS
Jan 3rd 2012, 01:55

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba, az alábbi munkakörbe:
Pénzügyi munkatárs
(Cash & Banking Specialist)

Feladatok:
•Könyvelési feladatok integrált vállalatirányítási rendszerben.
•Banki átutalások feldolgozása, számlaegyeztetés, hitelügyletekkel kapcsolatos teendők
•Kapcsolattartás, kommunikáció a bankokkal
•Cash flow előrejelzés készítés
•Rekonsziliációban való részvétel
•Együttműködés a funkcionális társosztályokkal
•Támogató részvétel különböző auditoknál

Elvárások:
•Felsőfokú pénzügyi végzettség
•Minimum középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
•1-3 év releváns munkatapasztalat
•MS Office alapos ismerete
•Jó kommunikációs készség
•Önálló, pontos munkavégzés
•Határidők betartása

Előny:
•SAP ismeret

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődést küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre, fizetési igényét tüntesse fel.
Érdeklődni a 061/381-1048-as és 061/ 279-0624 telefonszámon lehet.
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Pénzügyi Munkatárs"