Hasznos linkek:

2012. január 10., kedd

Allas.ma: Műszaki rajzoló (Referenciaszám: PJ1204)

Allas.ma
Műszaki rajzoló (Referenciaszám: PJ1204)
Jan 10th 2012, 01:50

Veszprémi megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Műszaki rajzoló (AutoCad)

Feladatok:
- Vázlatok, rajzi tervdokumentációk, komplex tervek, tervrajzok készítése AutoCAD programmal
- Termékek támogatása, gépészeti tervezés, áttervezése
- Tesztberendezések tervezése
- Gyárthatóság, kivitelezhetőség megállapítása

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Társalgási szintű német nyelvtudás
- AutoCAD magas szintű ismerete
- Hasonló területen szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
- Nagyfokú pontosság, precizitás
- Önálló munkára való képesség
- Tervezési munka, döntéshozatal támogatása, önálló javaslatok, megvalósítási opciók kidolgozása

Előny:
- Felsőfokú végzettség

Amit megbízónk kínál:
- Béren kívüli juttatás
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Svájci anyacégnél történő betanulás
- Stabil háttér

Kérjük, magyar és német nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.