Hasznos linkek:

2012. január 14., szombat

Allas.ma: MŰSZAKI HIBAKOORDINÁTOR (5081)

Allas.ma
MŰSZAKI HIBAKOORDINÁTOR (5081)
Jan 14th 2012, 01:55

Elvárások:
•Közép vagy felsőfokú műszaki végzettség (műszaki végzettség feltétel)
•Hasonló munkakörben, műszaki problémák fogadásában, és karbantartási területen szerzett tapasztalat
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret
•Kiváló kommunikációs készség
•Személyiségét illetően: önálló munkavégzésre képes, határozott, megbízható, rugalmas személyiség

Előny:
•Német nyelvismeret

Feladatok:
•Telefonon és számítógépen érkezett hibabejelentések (épület karbantartással kapcsolatos) fogadása, feldolgozása, továbbítása
•Folyamatos dokumentálás
•Jelentések készítése, eredmények értékesítése

Munkarend:
•Napi munkaidő 8 óra

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•Egyéb juttatások
•Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
•Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon várjuk