Hasznos linkek:

2012. január 3., kedd

Allas.ma: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/VIZUÁLIS ELLENŐRZÉSI TERÜLET - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/VIZUÁLIS ELLENŐRZÉSI TERÜLET - Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Jan 3rd 2012, 03:10

Fejér megyei globális autóipari beszállító vállalat számára  keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK
- A késztermékek vizuális ellenőrzését végző munkatársak minőségügyi támogatása.
- Folyamatközi minőségi vizsgálatokkal és hibákkal kapcsolatos statisztikák
  készítése
- Beszállítói reklamációk küldése
- Vevői reklamációk kivizsgálása
- Új termék jóváhagyási folyamatának koordinálása.

ELVÁRÁSOK
- Minőségügyi, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
- Angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez

ELŐNYT JELENT
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT

- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
- Változatos munka, versenyképes jövedelem.
- Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Jelentkezésüket a pozíció feltüntetésével, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajz küldésével a cv@impc.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Minőségbiztosítási mérnök/vizuális ellenőrzési terület, Fejér megye