Hasznos linkek:

2012. január 24., kedd

Allas.ma: MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (5094)

Allas.ma
MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ (5094)
Jan 24th 2012, 01:55

Elvárások:
•Mérlegképes könyvelői végzettség
•Könyvelésben szerzett min. 2-3 éves gyakorlat
•Jogszabályok naprakész ismerete
•Önálló munkavégzés
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Word, Excel, Internet használat
•Megbízható, precíz személyiség
•Jó alkalmazkodó képesség

Előny:
•Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat

Feladatok:
•A cég teljes körű könyvelése
•Beszámolók, bevallások készítése
•Számviteli és pénzügyi feladatok ellátása
•A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs teendők ellátása

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Képzési lehetőség

Munkaidő:
•Hétfőtől péntekig, 7,30-16,00 vagy 8-16,30 (megegyezés szerint)

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a www.pannonwork.hu oldlaon regisztráció után várjuk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96/ 508-000 telefonszámon.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig