Hasznos linkek:

2012. január 21., szombat

Allas.ma: MECHANIKUS KARBANTARTÓ

Allas.ma
MECHANIKUS KARBANTARTÓ
Jan 21st 2012, 03:10

Multinacionális autóiparba beszállító gyártóvállalat megbízásából munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

FELADATOK
- A vállalatnál lévő gyártógépek és berendezések szerelése, javítása,
  mechanikus karbantartása, működésük biztosítása
- Megelőző karbantartás keretein belül javítások és tisztítások elvégzése
- Kopóalkatrészek ellenőrzése, szükség esetén cseréje
- Pótalkatrész igények jelzése
- A rendelkezésre álló gépek folyamatos kihasználtságának biztosítása
- Hibaelhárító javítások elvégzése

KÖVETELMÉNYEK
- Szakirányú műszaki (szakmunkás, technikus) végzettség
- Több éves szakmai tapasztalat (fém- és autóipar előny)
- Pneumatikai és hidraulikus rendszerek ismerete
- Önálló munkavégzés
- Többműszakos/folyamatos munkarend vállalása
- Német nyelvismeret előnyt jelent

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Jó alapórabér, műszakpótlék, teljesítmény prémium, cafeteria, vállalati
  buszjáratok, utazási támogatás
- Szakmailag érdekes, motiváló környezet, személyre szóló képzési lehetőségek!

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Mór

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését:

Mechanikus karbantartó, Mór