Hasznos linkek:

2012. január 24., kedd

Allas.ma: JAVÍTÓ (5097)

Allas.ma
JAVÍTÓ (5097)
Jan 24th 2012, 01:55

Feladatok
•A termelés folyamán keletkezett, nem megfelelő felületszerelt egységek áramköreinek forrasztással történő javítása
•Hibás termékek mechanikai/kozmetikai és szerelési hibáinak javítása
•A javítási adatok számítógépes rendszerben történő rögzítése
•A javítás során használt eszközök állapotának rendszeres ellenőrzése
•Visszajelzés, szoros együttműködés a többi területtel

Elvárások
•Műszaki középfokú végzettség
•Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
•Pontos, precíz munkavégzés
•Terhelhetőség
•4 műszakos munkarend vállalása

Munkavégzés helye:
•Vas megye

Juttatások:
•Alapbér ,  műszakpótlék ,  bónuszok ,  étkezési jegy, illetve cafeteria

Regisztráció után a www.pannonwork.hu honlapon keresztül, fényképes önéletrajzzal 2012. február 3-ig.