Hasznos linkek:

2012. január 20., péntek

Allas.ma: Iparági specialista, autóipar

Allas.ma
Iparági specialista, autóipar
Jan 20th 2012, 04:30

Ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk iparági specialistát, autóipari tapasztalattal

Feladatok:
Autóipari cégek és beszállítóik szakmai támogatása, az értékesítés elősegítése
Potenciális partnerek keresése, felderítése, a megfelelő kapcsolattartók megismerése, a döntése mechanizmusok feltérképezése, vetélytársak, illetve azok piaci részesedésének megismerése
A vevőknél a cég megismertetése, cég- és termékbemutatók szervezése és lebonyolítása
Folyamatos információgyűjtés induló- és futó projektekről, ezekben való részvétel
Üzleti információk gyűjtése, strukturált tárolása, beszámolók készítése

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség
Többéves autóipari beszállító cégnél szerzett tapasztalat, lehetőleg olyan pozícióban, ahol a jelentkező kapcsolatban állt a cég megrendelőivel
Kiterjedt autóipari kapcsolatrendszer
Autóipari elvárások és folyamatok ismerete
Tárgyalóképes angol-, és/vagy németnyelvtudás
B kategóriás jogosítvány
MS Office megfelelő ismerete
Nyitott, kommunikatív, céltudatos, proaktív személyiség

Végzettség: felsőfok