Hasznos linkek:

2012. január 7., szombat

Allas.ma: GAZDASÁGI VEZETŐ HELYETTES (5074)

Allas.ma
GAZDASÁGI VEZETŐ HELYETTES (5074)
Jan 7th 2012, 01:55

Feladatok:
•Tömeges kiszámlázások koordinálása
•Beszámoló, jelentéskészítés
•Cash-flow tervezés
•Általános gazdasági területen felmerülő feladatok.

Elvárások:
•Felsőfokú gazdasági végzettség
•Német középfokú nyelvismeret
•Minimum 5 éves vezetői tapasztalat
•Számítógépes ismeret
•Önálló munkavégzés
•Jó kommunikációs és együttműködő készség
•B kategóriás jogosítvány

Előny:
•Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
•Angol nyelvismeret

Bérezés:
•Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Pályázatokat
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Engels u. 14. postai címre várunk.
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig