Hasznos linkek:

2012. január 25., szerda

Allas.ma: FOLYAMATMÉRNÖK - műanyag fröccsöntés

Allas.ma
FOLYAMATMÉRNÖK - műanyag fröccsöntés
Jan 25th 2012, 03:10

Megbízónk multinacionális autóipari beszállító vállalat, amely több,mint tíz éve működik és fejlődik sikeresen Magyarországon. Számára az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

FOLYAMATMÉRNÖK
műanyag fröccsöntés

FELADATOK
- A gyártási folyamat kidolgozása, dokumentálása, a gépek és a technológia
  optimalizálása, folyamatos fejlesztése
- A új technológiai transzferek esetén a fröccsgépek, szerszámok és egyéb
  kiszolgáló berendezések üzembe helyezése;
- Gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök felkutatása;
- A termelésben résztvevő szerszámok, gépek, berendezések felügyelete és
  ellenőrzése;
- A gépbeállítók folyamatos szakmai képzése;
- Résztvétel a fejlesztő és/vagy problémamegoldó csapat munkájában;
- Új termékek bevezetése, és azok dokumentálása (PPAP, PFMEA, Control
  Plan); projektek, változások kezelése
- Karbantartási tervek kidolgozásában és megvalósításában való részvétel
- Próba- és sorozatgyártás beindítása
- Vevői auditokon való aktív közreműködés
- Műveleti-, karbantartási utasítások készítése
- 8D reklamáció kezelés műszaki támogatása

KÖVETELMÉNYEK
- Felsőfokú gépész/villamosmérnöki végzettség
- Több éves szakmai tapasztalat a fröccsöntés területén
- Kommunikációképes angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
- Műszaki-rajz értelmezési készség és karbantartási ismeret;
- Csapatmunka preferálása, jó kommunikációs képesség; precíz
  munkavégzés, felelőségteljes gondolkodásmód
- Autóipari gyártókörnyezetben szerzett tapasztalat előny
-  Lean rendszer gyakorlati ismerete előny

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
Korrekt alapfizetés, teljesítmény bónusz, bejárás költségszintű támogatása, cafeteria
Munkavállaló-barát környezet, fejlődés elősegítése és támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Tatabánya környéke