Hasznos linkek:

2012. január 13., péntek

Allas.ma: FM MÉRNÖK (LÉTESÍTMÉNYFELELŐS) (5079)

Allas.ma
FM MÉRNÖK (LÉTESÍTMÉNYFELELŐS) (5079)
Jan 13th 2012, 01:55

Megbízónk, az ipari szolgáltatások magas szintű beszállítójaként 19000 munkavállalót foglalkozat 170 telephelyen világszerte. Integrált szolgáltatás-csomagjaival komplex műszaki szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Új telephelyükre kollégát keresünk számukra
pozícióba.

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség (épületgépész-mérnök vagy gépészmérnök)
•Tárgyalóképes német nyelvtudás
•Ipari létesítmények üzemeltetésében és karbantartásában szerzett tapasztalat
•Kivitelezési tapasztalat
•Épületgépészeti rendszerek (gáz, víz, szaniter berendezések, levegő, légtechnikai berendezések, klímaberendezések, elektromos hálózatok) karbantartásában, javításában és ezen rendszerek pótlólagos beruházásásaiban szerzett tapasztalat
•B kategóriás jogosítvány
•Határozottság, önállóság, rugalmasság
•Szolgáltatói szemléletmód
•Kiváló kommunikációs készség

Előny:
•Vezetői tapasztalat
•SAP ismerete
•Egyéb termelésirányítási, karbantartási rendszer ismerete

Feladatok:
•Munkáltató és szerződéses partnerei közötti megállapodások, szerződéstervezetek ill. szerződések minden pontjának maradéktalan betartása ill. betartatása
•Munkavállalók irányítása

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes bér
•Laptop, mobiltelefon

Munkaidő: napi 8 óra, rugalmas

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval.