Hasznos linkek:

2012. január 10., kedd

Allas.ma: Felsővezetői asszisztens

Allas.ma
Felsővezetői asszisztens
Jan 10th 2012, 04:40

A hazai bankszektor egyik meghatározó, szakmailag igen elismert szervezete részére keresünk munkatársat, egy éves határozott idejű munkaviszony keretében, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A felsővezető programjainak egyeztetése, a hatékony időkihasználás biztosítása;
  • A felsővezető programjaihoz a szükséges logisztikai és egyéb kapcsolódó feladatok ellátása (feltételek biztosítása, egyeztetése, megrendelése);
  • A külső és belső bejelentkezések koordinálása, az érkező vendégek fogadása;
  • Értekezletek, találkozók előkészítése, gondoskodás a szükséges feltételek rendelkezésre állásáról;
  • Levelek, emlékeztetők írása;
  • A bejövő és kimenő levelezés és egyéb dokumentumok nyilvántartása, irattározása.

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Aktív középfokú angol nyelvismeret;
  • 3-5 év releváns munkatapasztalat;
  • Elektronikus iratkezelési, irattározási rendszer használatának ismerete;
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség;
  • Megbízható, precíz és önálló munkavégzés.

Előny:

  • Közgazdasági végzettség;
  • Felsőfokú nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható munkavégzési feltételek;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, részletes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát, az alábbi címre:

MCL Consulting Kft.
H-1023 Budapest, Bécsi út 3-5.
Tel.: ( 36 1) 288 0042; Fax: ( 36 1) 288 0043
E-mail: cv4@mclconsulting.hu