Hasznos linkek:

2012. január 11., szerda

Allas.ma: ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (5077)

Allas.ma
ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS (5077)
Jan 11th 2012, 01:55

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•Középfokú angol- vagy németnyelv tudás (szóban-írásban) aktív használattal
•PC ismeretek: Word, Excel felhasználói szintű tapasztalat
•„B" kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
•Megbízható, alkalmazkodó, pontos és precíz személyiség, aki nagyon jó kommunikációs készséggel rendelkezik

Előnyt jelent:
•CRM és ERP vagy egyéb más vállalatirányítási rendszer ismerete

Feladatok:
•Árajánlatok, kimutatások készítése, levelezés magyar és angol nyelven
•rendelések feldolgozása
•Folyamatos kommunikáció telefonon és email-ben ügyfelekkel, beszállítókkal és a nemzetközi kollégákkal
•Kapcsolatépítés- és tartás meglévő és új ügyfelekkel, vevői látogatások megszervezése
•Potenciális ügyfél adatbázis létrehozása ill. folyamatos karbantartása
•Részvétel a piackutatás folyamataiban
•Általános irodai adminisztráció

Juttatások:
•Bérezés: megegyezés szerint
•Bónusz
•Kulturált munkakörnyezet
•Folyamatos továbbképzési programok

Munkaidő:
•Hétfőtől – péntekig (napi 8 órában)

Munkavégzés helye:
•Győr

Megbízónk profilja:
•Szegmensében piacvezető, gyártással és annak kereskedelmével foglalkozik.

Jelentkezési határidő:
•A fényképpel ellátott magyar és idegen nyelvű pályázatokat a pozíció és a bérigény megjelölésével a www.pannonwork.hu oldaon regisztráció után várjuk.
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig