Hasznos linkek:

2012. január 14., szombat

Allas.ma: ÉPÜLETFELELŐS (5083)

Allas.ma
ÉPÜLETFELELŐS (5083)
Jan 14th 2012, 01:55

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség (Karbantartó mérnök, Épületgépész mérnök, vagy Villamosmérnök diploma)
•Ipari csarnokok karbantartásában szerzett gyakorlat
•Személyiségét illetően: önálló munkavégzésre képes, határozott, megbízható, rugalmas személyiség

Előny:
•AutoCad ismeret
•Német nyelvismeret

Feladatok:
•Ipari csarnokok és a bennük lévő technológiák karbantartása, zökkenőmentes üzemeltetés
•Adott területhez kapcsolódó karbantartói, szerelői csapat irányítása
•Munkák elvégzésének nyomon követése
•Munkákhoz kapcsolódó dokumentációk ellenőrzése, kezelése

Munkarend:
•Napi munkaidő 8 óra

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•Egyéb juttatások
•Útiköltség térítés

Munkavégzés helye:
•Győr

•Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu oldalon várjuk