Hasznos linkek:

2012. január 14., szombat

Allas.ma: Csoportvezető szenior könyvelő

Allas.ma
Csoportvezető szenior könyvelő
Jan 14th 2012, 02:50

Nemzetközi pénzügyi szolgáltató partnerünk számára kerünk budapesti munkavégzéssel munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • a cég ügyfelei részére végzett teljes körű könyviteli tevékenység irányítása
  • szenior könyvelők szakmai munkájának szervezése, ellenőrzése
  • folyamatos kapcsolattartás a társaság ügyfeleivel
  • kapcsolattartás az ügyfelek könyvvizsgálóival, hatóságokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú (pénzügyi/számviteli/gazdasági) végzettség
  • mérlegképes könyvelői végzettség
  • legalább 2-3 éves csoportvezetői tapasztalat, nemzetközi ügyfelekre specializálódott, pénzügyi outsourcing környezetben
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • önálló, megbízható és precíz munkavégzés
  • rendszerszemlélet, lényeglátás
  • kiváló kommunikációs készség
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • kiváló problémamegoldó képesség.

Előny:

  • ERP rendszerek ismerete
  • német vagy francia nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-61-52) és a munkakör megjelölésével, Zombor Melinda részére, az alábbi email címre:

HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.