Hasznos linkek:

2012. január 20., péntek

Allas.ma: CAD/CAM MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ - fröccsöntő szerszámok gyártása

CAD/CAM MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ - fröccsöntő szerszámok gyártása
Jan 20th 2012, 03:10

Megbízónk mintegy ezer főt foglalkoztató multinacionális autóipari beszállító, 12 éve működik sikeresen Magyarországon. A közelmúltban megvalósult fejlesztéssel összefüggésben munkatársat keresünk az alábbi újonnan kialakított pozícióba:

CAD/CAM MÉRNÖK CSOPORTVEZETŐ
fröccsöntő szerszámok gyártása

FELADATOK
- Szerszámok és azok elemeinek gyártásához, javításához szükséges NC
  programok és dokumentációk elkészítése:
- Huzal szikra és tömbszikra programok tervezése, készítése
- Elektródák tervezése
- CNC marógépek programozása
- Szerszámüzemi művelettervek, technológiai utasítások készítése
- Adatok, rajzok szolgáltatása a szerszámgyártásnak, az új termék projektek
  támogatása
- Gyártási folyamatok irányítása
- A 6-8 fős forgácsoló csapat vezetése és napi szintű munkamenetének
  ütemezése

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú szakirányú végzettség, ideálisan gépészmérnök CAD/CAM szakirány
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Legalább 4 éves ProE vagy más 3 D tervező programban szerzett gyakorlat
- Szerszámkonstruktőri ismeretek
- Fröccsöntési és autóipari  tapasztalat

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- versenyképes jövedelem
- béren kívüli juttatások, utazási költség térítés
- nemzetközi környezet,stabil munkahely,fejlődési lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Tatabánya környéke

Várjuk fényképes, magyar nyelvű, MS Word vagy PDF formátumú önéletrajzát a
cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: CAD/CAM mérnök csoportvezető, Tatabánya környéke