Hasznos linkek:

2012. január 19., csütörtök

Allas.ma: BESZERZŐ (5089)

Allas.ma
BESZERZŐ (5089)
Jan 19th 2012, 01:55

Elvárások:
•Középfokú végzettség
•Középfokú németnyelv tudás (szóban-írásban), aktív használattal
•Számítógépes ismeretek: felhasználó szintű
•Személyiségét illetően: kiemelkedő kommunikációs készéggel, precíz, gyors, önálló,dinamikus, terhelhető, csapatszellemmel rendelkező

Előny:
•Angol nyelv ismerete
•villamos anyagok ismerete

Feladatok:
•anyagbeszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (ajánlatkérések, megrendelések anyag bevételezés, kiadás, számlaellenőrzés
•kapcsolattartás a beszállítókkal és alvállalkozókkal
•beszerzési források felkutatása
•beszállítói és alvállalkozói keretszerződések előkészítése
•beszerzéshez kapcsolódó elemzések készítése

Juttatások:
•Bérezés: megegyezés szerint
•Cafateria

Munkaidő:
•Hétfőtől-péntekig 8,00-16,30-ig

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével regisztráció után a www.pannonwork.hu honalpon vagy a 9027 Győr, Budai u. 5/A.  postai címre várjuk. Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96 528 580, 36 70 3820-911 Rendessy Violettánál.
•www.pannonwork.hu

Ügyfélszolgálati idő:
•hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig