Hasznos linkek:

2012. január 10., kedd

Allas.ma: BEMINTÁZÁSI MUNKATÁRS (5076)

Allas.ma
BEMINTÁZÁSI MUNKATÁRS (5076)
Jan 10th 2012, 01:55

Feladatok:
•Új és áttelepített termékek bemintázása a vevők felé
•Bemintázási eljárás lebonyolítása és a hozzá kapcsolódó adatrögzítés
•Bemintázáshoz kapcsolódó bevizsgálási jegyzőkönyvek készítése
•PPF/PPAP dokumentációk összeállítása, eljuttatása a vevőknek
•Elkészített mintadarabok ellenőrzése és dokumentálása
•Belső reklamációk intézése CAQ rendszerben
•Bemintázással kapcsolatos vevői követelmények figyelemmel kísérése

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség
•Német nyelvismeret szóban és írásban
•Számítógépes ismeret
•Önálló munkavégzés
•PPF/PPAP ismeret előny

Juttatások:
•Versenyképes fizetés
•Multinacionális vállalati környezet
•Továbbképzési lehetőség

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig