Hasznos linkek:

2012. január 27., péntek

Allas.ma: Asszisztens

Allas.ma
Asszisztens
Jan 27th 2012, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Mezőgazdasági területen működő partnerünk számára munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Asszisztens

Feladatok:

  • Ügyintézés,
  • Excelben, adatbázisból kimutatások készítése,
  • Prezentációk készítése,
  • Adminisztráció,
  • Telefonok kezelése,
  • Postázás, iktatás,
  • Irodai rend fenntartása, konyha rendben tartása,
  • Vendégek fogadása,
  • Árajánlatok bekérése és megrendelések kezelése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Angol középfokú szintű ismerete (szóban és írásban, angol nyelvű telefonok kezelése),
  • Erős excel-ismeret - függvények ismerete,
  • Kimutatások készítésében való jártasság,
  • Word és power point felhasználói szintű ismerete,
  • Ügyfélorientáltság, nyitottság, udvariasság,
  • Kezdeményező készség, határozott kiállás,
  • Stressztűrő képesség,
  • Csapatjátékosság,
  • Megbízhatóság,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • CRM és SAP ismeret előny,
  • Autó előny.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budaörs.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát fizetési igénye megjelölésével a BUD-37-289 hivatkozási szám feltüntetésével az alábbi e-mail címre: HuJobBudapest2@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.