Hasznos linkek:

2012. január 6., péntek

Allas.ma: ANYAGGAZDÁLKODÓ – DISZPONENS (5072)

Allas.ma
ANYAGGAZDÁLKODÓ – DISZPONENS (5072)
Jan 6th 2012, 01:55

Feladatok:
•Bruttó anyagszükséglet meghatározása, nettó szükséglet kimutatása a gyártási terv alapján
•Saját hatáskörében felelős az alapanyagok, kereskedelmi anyagok beszállítási ütemezéséért és a beszerzés támogatásáért
•Készletek és gyártási kapacitás alapján egyeztetés az értékesítéssel
•Készletek optimalizálása, felelős az alapanyag és kereskedelmi készletekért
•Terv-tény adatok elemzése, eltérések kiértékelése, szükséges intézkedésekre javaslat tétel a beszerzés felé

Elvárások:
•Min. középfokú végzettség
•Német nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (SAP előny)
•Hasonló területen szerzett gyakorlat előnyt jelent.
•Terhelhetőség
•Rugalmasság

Bérezés:
•Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig