Hasznos linkek:

2012. január 25., szerda

Allas.ma: ADMINISZTRÁTOR (5098)

Allas.ma
ADMINISZTRÁTOR (5098)
Jan 25th 2012, 01:55

Megbízónk, az ipari szolgáltatások magas szintű beszállítójaként 19000 munkavállalót foglalkozat 170 telephelyen világszerte. Integrált szolgáltatás-csomagjaival komplex műszaki szolgáltatást nyújt ügyfeleinek. Új telephelyükre kollégát keresünk számukra
Adminisztrátor
pozícióba.

Elvárások:
•Középfokú végzettség (közgazdasági végzettség előny)
•Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyakorlat
•Középfokú német nyelvtudás
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•B kategóriás jogosítvány
•Pontos, gyors, önálló munkavégzés

Feladatok:
•Irodaszer, nyomtatvány egyéb beszerzési megrendelések előkészítése, összesítése
•Gazdasági csoport felé rendszeres adatszolgáltatás
•Megbeszélésekről, tárgyalásokról jegyzőkönyvek készítése
•Bejövő postai, és egyéb beérkező küldemények átvétele, szétosztása
•Kimenő küldemények továbbítása, postázása
•Kimutatásokhoz adatok rögzítése
•Ajánlatkérések, ajánlatok, előkészítésében való részvétel, megrendelések rendszerezett nyilvántartása
•Számlázással kapcsolatos feladatok elvégzése
•Munkavállalók be-, és kiléptetéséhez kapcsolódó dokumentumok összegyűjtése és továbbítása
•Bérelszámolás előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása
•Az üzletág esetében pénztárkezelési feladatok ellátása
•SAP programban hibajegyek, jelentések feldolgozása
•Együttműködés különböző üzletágakkal, gazdasági és HR-részleggel

Amit kínálunk:
•Versenyképes bér és mozgóbér
•Cafeteria

Munkaidő: napi 8 óra

Munkavégzés helye: Kecskemét

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el jelentkezését a www.pannonwork.hu honlapon történő regisztrációval.