Hasznos linkek:

2012. január 6., péntek

Allas.ma: Adminisztrációs munkatárs - műszaki terület (Referenciaszám: PJ1471)

Adminisztrációs munkatárs - műszaki terület (Referenciaszám: PJ1471)
Jan 6th 2012, 01:50

Székesfehérvári multinacionális partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Adminisztratív munkatárs - műszaki terület

Feladatok:
- Pivot tábla használata
- Excel magas szintű ismerete
- Adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Folyékony angol nyelvtudás - legalább középfokú nyelvtudás
- Műszaki szemlélet

Amit megbízónk kínál:
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Multinacionális környezet
- Fiatalos, dinamikus csapat
- Sportolási lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Engi Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az agnes.engi@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.