Hasznos linkek:

2012. január 7., szombat

Allas.ma: Adatfeldolgozó (PJ1379)

Allas.ma
Adatfeldolgozó (PJ1379)
Jan 7th 2012, 01:50

Budapesti megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Adatfeldolgozó - Budapest

Feladatok:
- Kérdőívek rendszerezése, nyilvántartásba vétele
- Kérdőívek feldolgozása, adatok rögzítése

Elvárások:
- Közép- vagy felsőfokú végzettség (pedagógus végzettség előny)
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Állandó délelőttös (6:00-14:00) vagy állandó délutános (14:00-22:00) műszak vállalása
- Hétközi és hétvégi munkavégzés vállalása egyaránt

Kérjük, önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el jelentkezését Szabó Alida részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az alida.szabo@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.