Hasznos linkek:

2012. január 19., csütörtök

Allas.ma: ACCOUNT MANAGER (5091)

Allas.ma
ACCOUNT MANAGER (5091)
Jan 19th 2012, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársat keresünk, - budapesti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Account Manager
Telekommunikációs eszközök értékesítésével, valamint telekommunikációs megoldásokat kínáló vállalat új munkatársát keresi, a vállalat termékeinek magyarországi értékesítésre.

Feladatok:
•Meglévő és potenciális ügyfelekkel való kapcsolattartás
•Új ügyfelek akvirálása
•Értékesítési lehetőségek feltérképezése, kidolgozása
•Ajánlatkészítés, az ajánlatok részletes kidolgozása
•Javaslattétel a megbízóknak a technikai feltételek ismertetése
•Termékbemutatók szervezése
•Értékesítési tervek, előrejelzések készítése
•Havi és negyedéves jelentések készítése az üzleti lehetőségekről, értékesítési eredményekről valamint a versenytársak pillanatnyi helyzetéről

Elvárások:
•Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
•Minimum középfokú végzettség (a felsőfokú végzettség előny)
•Telekommunikációs technikai ismeret
•Minimum 1-2 év értékesítésben szerzett releváns munkatapasztalat
(retail/ key account)
•Együttműködési készség
•Ügyfélorientált látásmód
•Kiváló kommunikációs készség
•B kategóriás vezetői engedély
•Utazási hajlandóság

Előny:
Német nyelvtudás

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével, a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Budapest

Munkakezdés várható időpontja: asap
E-mail: hr@pannonwork.hu
Fax: 279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624; 06 1/ 381-10-48

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Account Manager ".