Hasznos linkek:

2011. december 24., szombat

Allas.ma: MŰSZAKI VEZETŐ (5064)

Allas.ma
MŰSZAKI VEZETŐ (5064)
Dec 24th 2011, 01:56

Megbízónk, egy nagy múltú, több márka képviseletét is ellátó gépjármű-forgalmazó és javító cég számára keresünk munkatársat
MŰSZAKI VEZETŐ
(Győr)
pozícióba

Feladatok
•Ügyfélkapcsolatok ápolása
•További piaci potenciál felkutatása (szerviz, gépjármű-javítás)
•Naprakész adatnyilvántartás
•A szerviz munkájának szervezése, irányítása

Elvárások
•műszaki végzettség, lehetőleg autógépész diploma
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•motivált, pozitív beállítottság
•kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•eredményközpontú munkavégzés
•Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
•Érvényes vezetői engedély

Amit kínálunk:
•Főállású munkaviszony
•Alapbér teljesítményarányos jutalék
•Mobiltelefon
•Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Győr (Győr-Moson-Sopron megye)

Amennyiben felkeltette álláshirdetésünk a figyelmét, kérem, küldje el a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a www.pannonwork.hu oldalon történő regisztráció után!