Hasznos linkek:

2011. december 25., vasárnap

Allas.ma: GÉPBEÁLLÍTÓK/CNC vezérlésű hajlító-, permetező- és fűrészgépek

GÉPBEÁLLÍTÓK/CNC vezérlésű hajlító-, permetező- és fűrészgépek
Dec 25th 2011, 03:10

Megbízónk anyavállalata a több mint fél évszázados múltra tekinthet vissza és napjainkban a világ egyik legnagyobb független autóipari beszállítója. Négy kontinensen működő gyártóvállalatainak száma meghaladja a húszat. A Móron működő és bővítés alatt álló vállalatához keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

GÉPBEÁLLÍTÓK/  CNC vezérlésű hajlító-, peremező- és fűrészgépek

FELADATOK
- A CNC vezérlésű hajlító- , peremező-, és fűrészgépek beállítása, a
  gyártási feladatnak megfelelő programok kiválasztása, szükség
  szerint kisebb programozási feladatok ellátása
- Az alapanyagok folyamatos feltöltése
- ABB robotok kezelése

KÖVETELMÉNYEK
- CNC gépbeállító, programozó végzettség
- Fanuc, Siemens vezérlések ismerete
- Tapasztalat CNC vezérlésű gépek beállításában, kezelésében
- Tapasztalat PLC vezérlésű gépek kezelésében
- 3 műszakos munkarend vállalása

ELŐNYT JELENT
- ABB robotok kezelésében szerzett tapasztalat
- PLC ismeretek
- Német vagy angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- versenyképes alapfizetés, 13. havi fizetés, prémium, cafeteria,
  vállalati buszjáratok, a bejárás támogatása

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Mór

Jelentkezésüket a pozíció feltüntetésével, fényképes magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajz küldésével a cv@impc.hu e-mail címre várjuk. Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését:
Gépbeállítók/CNC vezérlésű hajlító-, permetező- és fűrészgépek