Hasznos linkek:

2011. december 28., szerda

Allas.ma: EURÓPAI STRATÉGIAI BESZERZŐ - öntött és kovácsolt alkatrészek

EURÓPAI STRATÉGIAI BESZERZŐ - öntött és kovácsolt alkatrészek
Dec 28th 2011, 03:10

Megbízónk anyavállalata nagy tradíciókkal rendelkezik járműipari termékrendszerek fejlesztésében és gyártásában, globálisan működik és termékcsoportjában piacvezető. A magyarországi fejlesztő és gyártó központjában újonnan kialakított és a teljes európai régióra kiterjedő funkció ellátására munkatársat keresünk az alábbi feladatkörbe:

EURÓPAI STATÉGIAI BESZERZŐ - öntött és kovácsolt alkatrészek

FELADATOK
- Kovácsolt és öntött alkatrészek európai beszerzési stratégiájának kialakítása és
bevezetése a kapcsolódó telephelyek és az illetékes kompetencia központok elvárásai alapján,
Meglévő beszállítói kör elemzése és optimalizálása. Telephelyek és a kompetencia központok közti szinergia lehetőségek feltérképezése és kihasználása,
Szállítói teljesítmény- és kockázatelemzés lefolytatása, illetve koordinálása, azok
eredménye alapján szállítófejlesztés levezénylése,
Szállítói piac folyamatos elemzése, új lehetőségek feltárása, a beszállítói kör
fejlesztése,
Az adott alkatrész körre vonatkozó beszerzések gazdaságossági elemzése,
optimalizálása és folyamatos, fenntartható költségcsökkentés elérése,
A telephelyi és kompetencia központok anyagcsoportért felelős stratégiai
beszerzők munkájának koordinálása.

ELVÁRÁSOK
Felsőfokú műszaki diploma (ideálisan kohómérnök, anyagmérnök, metallurgiai,
öntészeti- vagy képlékeny alakítási szakirány),
Legalább négy éves tapasztalat kohászati, gépipari gyártás és stratégiai
beszerzés területén,
Tárgyalóképes német és angol nyelvismeret,
MS Office felhasználói ismeretek,
Jó kommunikációs készség.

ELŐNYT JELENT

Vezetői tapasztalat
SAP rendszer ismerete.

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

Jelentkezésüket a pozíció feltüntetésével, fényképes magyar és angol, német nyelvű önéletrajz küldésével a cv@impc.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Európai stratégiai beszerző, Budapest