Hasznos linkek:

2011. november 29., kedd

Allas.ma: Üzemvezető (Kecskemét) kecs 3-455

Allas.ma
Üzemvezető (Kecskemét) kecs 3-455
Nov 29th 2011, 02:51

Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR-megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt. A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • üzemben lévő gépek gépészeti és technológiai beállítása
  • hibás alkatrészek cseréje, hibák megelőzésére irányuló tevékenység
  • gépkönyv szerinti tervszerű karbantartás
  • tartalék alkatrészekkel kapcsolatos intézkedések, alkatrészigény
  • folyamatosan ellenőrzi a gépek megfelelő működését
  • üzem gépeinek, berendezéseinek, helyiségeinek és külső körletének takarítása, rendben tartása
  • elvégzi a minőségirányítási rendszerből adódó feladatokat

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • legalább 1 éves tapasztalat gyártó környezetben (gépkezelő, gépbeállító)
  • koncentráló képesség, csapatszellem, irányítási készség
  • Kecskemét vagy környéki lakhely

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a fenti hivatkozási szám, vagy munkakör megjelölésével a következő címre:

Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft.
6000 Kecskemét, Kisfaludy utca 8.
Fax: 76/504-736
E-mail: HuJobKecskemet@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.