Hasznos linkek:

2011. november 9., szerda

Allas.ma: ÜZEMELTETŐ KARBANTARTÓ (ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ ÉS/VAGY MŰSZERÉSZ TERÜLETRE) (GYŐR) (4999)

ÜZEMELTETŐ KARBANTARTÓ (ERŐSÁRAMÚ VILLANYSZERELŐ ÉS/VAGY MŰSZERÉSZ TERÜLETRE) (GYŐR) (4999)
Nov 9th 2011, 01:57

Elvárások:
•Erősáramú villanyszerelő és/vagy műszerész végzettség
•Erősáramú villanyszerelő és/vagy műszerész, vagy karbantartó munkakörben szerzett gyakorlat
•Önálló munkavégzés

Előny:
•Érettségi
•Német nyelvismeret
•Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Feladatok:
•Ipari csarnokok és a bennük lévő technológiák karbantartása, zökkenőmentes üzemeltetés biztosítása

Munkarend:
•Folyamatos munkarend, napi 12 órás munkavégzés

Juttatások:
•Bérezés megegyezés szerint
•Próbaidőt követően Cafeteria
•Útiköltség térítés
•Mobiltelefon

Munkavégzés helye:
•Győr

•Magyar nyelvű önéletrajzot, a bérigény megjelölésével a www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után várjuk
•Érdeklődni lehet ügyfélszolgálati időben a 36 96/508-000 vagy 36 70/3820-911 telefonszámon, Rendessy Violettánál
•Ügyfélszolgálati idő: hétfőtől-csütörtökig 8,00-16,00 óráig, pénteken 8,00-15,00 óráig