Hasznos linkek:

2011. november 16., szerda

Allas.ma: TERMELÉSVEZETŐ (5012)

Allas.ma
TERMELÉSVEZETŐ (5012)
Nov 16th 2011, 01:55

Feladatok:
•A termelés irányítása
•A termelési tervek teljesítése
•A folyamatos termelés biztosítása
•Hatékonyság folyamatos javítása
•Munkafolyamatok optimalizálása
•Kapcsolattartás

Elvárások:
•Felsőfokú műszaki végzettség (előny a gépészmérnöki végzettség)
•Tárgyalóképes német és vagy angol nyelvtudás
•Kezdeményezőkészség, nagyfokú önállóság, együttműködési képesség
•Motivációs és kommunikációs képesség

Előny:
•Műanyaggyártásban szerzett tapasztalat

Juttatások:
•Versenyképes fizetés

Megbízónk profilja:
•Labortechnika

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Önéletrajzokat:
•www.pannonwork.hu oldalon regisztráció után
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől csütörtökig 8-16 péntek 8-15-ig
•Kérdéseire szívesen válaszolok a 0670/3800490-es telefonszámon