Hasznos linkek:

2011. november 12., szombat

Allas.ma: SALES ENGINEER (5008)

Allas.ma
SALES ENGINEER (5008)
Nov 12th 2011, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég megbízópartnere számára munkatársakat keresünk, - budapesti munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.
Sales Engineer
(Értékesítő mérnök RRD: 1610)

Feladatok:
•A vállalat által gyártott termékek teljes belföldi és külföldi értékesítése
•Az értékesítéshez kapcsolódó beszerzések, gyártások koordinálása
•Kiemelt vevőkkel való folyamatos kapcsolattartás
•Termékek alkalmazásának műszaki támogatása a vevőknél, felhasználóknál
•Új piacok felkutatása, az értékesítés volumenének növelése
•Értékesítési tervek, jelentések készítése
•Garanciális és szerviz tevékenység, ill. reklamációk felügyelete
•Marketing és reklám tevékenység koordinálása

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség (Villamosmérnök, Híradástechnikai végzettség)
•Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•Releváns szakmai - értékesítői - tapasztalat,
•Jó kommunikációs képesség, nyitottság
•„B" kategóriás jogosítvány
•Rendszeres utazások vállalása belföldön, esetenként külföldön

Előny:
•Elektronikai alkalmazástechnikai ismeretek
•Francia, vagy más európai nyelvismeret

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével, a megadott e-mail címre várjuk.
Agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:
Budapest, XX. kerület

E-mail: hr@pannonwork.hu
Fax: 279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624; 06 1/ 381-10-48

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „sales engineer RRD1610".