Hasznos linkek:

2011. november 11., péntek

Allas.ma: PÉNZÜGYI ÉS BEFEKTETÉSI SZAKÉRTŐ

Allas.ma
PÉNZÜGYI ÉS BEFEKTETÉSI SZAKÉRTŐ
Nov 11th 2011, 03:10

Legyen Ön az a kiemelt fontosságú munkatárs, akit a pénzügyi és biztosítási termékek kereskedelmében piacvezető szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő vállalathoz keresünk Pest megye és Budapest keleti részében és vonzáskörzetében az alábbi pozícióba:

  Feladatkör:

  • Pénzügyi és befektetési termékekre vonatkozó tanácsadás
  • Ügyfélkörrel való kapcsolatok kiépítése és ápolása
  • Potenciális új ügyfelek felkutatása
  • A szerződésekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok precíz ellátása
  • értékesítési és üzletkötési folyamatok koordinálása
  • területi vezető munkájának támogatása

Elvárás:

  • számlaképesség
  • felsőfokú végzettség vagy
  • középfokú végzettség és hatósági képzés vállalása
  • jó kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • önálló, lelkiismeretes és megbízható munkavégzés
  • eredményorientált személyiség

Amit kínálunk:

  • fix, tapasztalattól függő, piaci átlagot meghaladó alapjuttatás (havi átlag 100.000,-Ft)
  • attraktív jutalékrendszer
  • változatos munkakör, hosszú távú munkalehetőség
  • perspektivikus karrier-lehetőségek

Jelentkezésüket  önéletrajzzal az alábbi címen várjuk: attila.kovago@impc.hu

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: Pénzügyi és befektetési szakértő