Hasznos linkek:

2011. november 4., péntek

Allas.ma: OPERATION MANAGER (4989)

Allas.ma
OPERATION MANAGER (4989)
Nov 4th 2011, 01:55

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég munkatársat keres, - Biatorbágyi munkavégzéssel- az alábbi munkakörbe.

Operation Manager

A megbízópartnerünk PC-k driver és scanner részek javításával foglalkozik, a munkakör betöltője felelős a folyamatok zavartalan működéséért, valamint feladata a javítási, és raktári folyamatok menedzselése KPI megfelelőség szerint.

Feladatok:
•A szervizfolyamat teljes körű ellenőrzése
•Gyártás ellenőrzés
•Folyamatoptimalizálás
•A javítási folyamatok minőségének javítása, valamint a mennyiségi mutatószámok javítása az előírt szabványok betartása mellett
•Veszteség megelőzés valamint a termelékenységi mutatószámok figyelése, javítása (KPI Target Management)
•A munkakör betöltője felelős az alkatrészek beérkezéséért, a késztermékek továbbításáért
•A beosztottak képzése
•Riportok, elemzések, jelentések készítéses a javítási tervekről, magyar és angol nyelven (napi / heti / havi)
•Minőségi ellenőrzés, kontrolling feladtok a javítási munkaállomásokon

Elvárások:
•Szakirányú főiskolai végzettség; műszaki menedzser diploma
•Javítási területen szerzett menedzseri tapasztalat (Repair Center)
•Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás

Fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével, a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
Biatorbágy

Munkakezdés várható időpontja:
Azonnal

E-mail: hr@pannonwork.hu
Fax: 279-0625

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet:06 1/ 279-0624; 06 1/ 381-10-48

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Operation Manager".