Hasznos linkek:

2011. november 3., csütörtök

Allas.ma: MUNKAVÉDELMI SPECIALISTA (4986)

Allas.ma
MUNKAVÉDELMI SPECIALISTA (4986)
Nov 3rd 2011, 01:55

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata. Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba, az alábbi munkakörbe:
Munkavédelmi specialista

Feladatok:
•Az EHS folyamatok támogatása, a magas szintű munka- és tűzvédelmi szabályok betratása és betartatása a termelési területen
•A termelési terület folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata
•Esetleges balesetek vagy felmerülő veszélyes helyzetek kivizsgálása
•A gyártásban előforduló gépek, eszközök folyamatos ellenőrzése munkavédelmi szempontból
•A hulladékokkal, vegyi anyagokkal kapcsolatos előirások betartásának és betartatásának biztositása beleértve a cimkézést, szállitást, tárolást
•A termelésben dolgozók rendszeres munkavédelmi oktatása
•Szakmai tanácsadás a mérnökségnek új berendezések telepitése vagy a régiek átépitése esetén

Elvárások:
•Felsőfokú szakirányú végzettség
•Legalább 3-5 év releváns munkatapasztalat lehetőség szerint termelési és/vagy multinacionális területen
•Folyékony angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
•MS Office felhasználói szintű ismerete,
•Felsőfokú műszaki végzettség előnyt jelent
•Határozott személyiség, aki képes másokkal betartatni az előirásokat

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
•Munkába járási támogatás
•Versenyképes juttatási csomag
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál!

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha a lehetőség felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a hr@pannonwork.hu címre.

Érdeklődni a 06-1-381-10-48-as telefonszámon lehet!
Gamax Kft.
1114 Budapest, Bartók Béla út 15/d