Hasznos linkek:

2011. november 10., csütörtök

Allas.ma: MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/TERMELÉSI TERÜLET

Allas.ma
MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/TERMELÉSI TERÜLET
Nov 10th 2011, 03:10

Fejér megyei globális autóipari beszállító vállalat számára  keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

 M INŐSÉGBIZTOSÍTÁSI MÉRNÖK/Termelési terület

FELADATOK
- A felelősségi mátrix szerinti termelőterületek minőségügyi támogatása
- A gyártási folyamatok és dokumentálásuk felügyelete
- Hibaanalízisek, kiértékelések elvégzése, a kiértékelési rendszer felülvizsgálata
- Minőségirányítás alapú gyártás/termék változások felügyelete
- Műszaki változtatások nyomon követése
- A jelenlegi és az új modellekkel kapcsolatos változások menedzselése
- Minőségügyi mutatók, reklamációk, költségek vezetése

ELVÁRÁSOK
- Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, gyártástechnológus)
- Min. 2-3 év minőségbiztosítási területen szerzett autóipari tapasztalat
- Német és/vagy angol nyelv ismerete

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
Változatos munka, versenyképes jövedelem
Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Fejér megye

Jelentkezésüket a pozíció feltüntetésével, fényképes magyar és angol, német nyelvű önéletrajz küldésével a cv@impc.hu e-mail címre várjuk.
Kérjük, levele tárgyában tüntesse fel a pozíció pontos megnevezését: Minőségbiztosítási mérnök/termelési terület, Fejér megye