Hasznos linkek:

2011. november 5., szombat

Allas.ma: Mérés technikus (Észak-Pest megye)

Allas.ma
Mérés technikus (Észak-Pest megye)
Nov 5th 2011, 02:53

Budapesttől néhány kilométerre működő, autóipari alkatrészgyártásban tevékenykedő partnercégünkhöz munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Excel 3D mérőgép használata, mérőprogramok írása
  • Kapcsolattartás a szerviz céggel
  • SAP-ban lévő ellenőrzési tervek karbantartása
  • Beérkező árú ellenőrzéséhez mérési módszerek kidolgozása, előírása
  • Hiba analízihez mérések szolgáltatása
  • Mérési riportok elkészítése, kiértékelése
  • Mérőeszköz felügyelet, MSA készítés

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Gépészmérnöki végzettség előnyt jelent
  • Méréstechnikai ismeretek (MSA, R&R, mérőeszközök szakszerű használata, kalibrálási tapasztalat)
  • Technikai dokumentáció és alkatrész rajzok értelmezése
  • SPC és Q-stat ismeretek
  • Angol vagy német nyelv középfokú ismerete
  • Camio program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, nemzetközi csapatban történő munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven, Kmety Viktória nevére, a hivatkozási szám megjelölésével (BUD-13-347) az alábbi email címre:

v.kmety@trenkwalder.com

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.