Hasznos linkek:

2011. november 6., vasárnap

Allas.ma: Forrasztó - szerelő

Allas.ma
Forrasztó - szerelő
Nov 6th 2011, 03:10

Megbízónk egy külföldi tulajdonú nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat. Számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FORRASZTÓ - SZERELŐ

FELADATOK
- Fékegységek összeszerelése
- Fékegységek forrasztása (lágyforrasztás)
- Fékegységek mérése

KÖVETELMÉNYEK
- Fémipari vagy elektronikai végzettség
- Min. 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT
- Versenyképes jövedelem
- Étkezési jegy, utazási támogatás
- 6 hónap elteltével Cafeteria, prémium, 13. havi fizetés,
  szabadság zsebpénz
- Hosszútávú, stabil munkahely

Munkavégzés helye: Budapest, pesti oldal

Kérem, amennyiben felkeltette érdeklődését az álláslehetőség, küldje el önéletrajzát word vagy pdf formátumban a cv@impc.hu e-mail címre.

Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció pontos
megnevezését:  Forrasztó - Szerelő, Budapest