Hasznos linkek:

2011. november 9., szerda

Allas.ma: Executive asszisztens (Budapest - X. kerület)

Allas.ma
Executive asszisztens (Budapest - X. kerület)
Nov 9th 2011, 02:50

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. német hátterű autóipari beszállító partnere részére keres budapesti munkavégzésre munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A külföldi ügyvezető igazgató munkájának teljes körű támogatása
  • Ügyiratok kezelése, telefonok lebonyolítása
  • Az igazgató napi programjának szervezése, naptárának és levelezésének kezelése
  • Tárgyalási emlékeztetők, jegyzőkönyvek elkészítése, prezentációk összeállítása idegen nyelven
  • Döntéselőkészítő anyagok összeállítása, a vezető által igényelt információk összegyűjtése
  • Napi szintű kapcsolattartás (idegen nyelven) az ügyvezető igazgató közvetlen beosztottjaival, a szervezet más egységeinek asszisztenseivel
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok elvégzése: számlák bevezetése SAP-ban
  • Utazások szervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Felsőfokú angol és német aktív nyelvtudás mindenképpen elvárás!
  • Több éves executive asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat
  • MS Office magabiztos, felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és stressztűrő képesség
  • Határozott fellépés, talpraesettség
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a hivatkozási szám (BUD-13-349) és a munkakör megjelölésével, magyar és angol nyelven, Kmety Viktória részére az alábbi email címre:

v.kmety@trenkwalder.com

Nyilvántartási szám: 29338/2000-0100

Jelen hirdetésre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.