Hasznos linkek:

2011. november 2., szerda

Allas.ma: CNC SEŘIZOVAČI- OPERÁTOŘI LINEK 4 volná místa

Allas.ma
CNC SEŘIZOVAČI- OPERÁTOŘI LINEK 4 volná místa
Nov 2nd 2011, 02:50

Pracovní a personální agentura Trenkwalder a.s. hledá pro svého klienta, mezinárodní společnost zabývající se výrobou válcových kluzových ložisek, vhodné kandidáty/ky na pozice:

Požadujeme:

- SŠ technického směru / vyučen,
- zkušenosti se seřizováním a monitorováním výrobních linek; měření produktu a výrobního procesu v oblasti obrábění (soustružení, frézování, broušení )
- řidičský průkaz na obsluhu jeřábu nebo vazačské zkoušky výhodou
- zkušenosti s prováděním měření délky (posuvné pravítko, mikrometr)

Náplň práce:

- seřizování, obsluha a údržba výrobních a obslužných strojů
- monitorování výrobního procesu a měření produktů společnosti;
- plnění plánu výroby v kvantitě, v kvalitě, termínech a nákladech stanovených
zaměstnavatelem;
- provádění korektivních a preventivních prací a neustálého zlepšování systému řízení výrobního procesu

Nabízíme:

- motivující finanční ohodnocení s ohledem na plnění stanovených ukazatelů
- možnost dalšího profesního i osobního růstu s rozvojem společnosti
- ostatní zaměstnanecké výhody
- prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- nové moderní pracovní prostředí

Nástup:
- ihned

Místo práce: Brno

Referenční číslo : TRK 3128

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš motivační dopis a životopis v elektronické verzi pod příslušným referenčním číslem.
Do textu průvodního emailu prosím vložte i níže uvedený text, abychom mohli pracovat s Vašimi údaji:
Souhlasím s tím, aby společnost Trenkwalder a.s. sídlem Heřmanická 1648/5, Ostrava, spravovala, zpracovávala, uchovávala a po ústní či písemné dohodě dále zpřístupňovala svým klientům mé osobní údaje za účelem zprostředkování zaměstnání, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů", a to až do odvolání písemnou či ústní formou. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci.

Žárská Dominika
Trenkwalder a.s
Heřmanická 1648/5, 71000, Ostrava - Slezská Ostrava (část)
Mobil: 420 724 476 224
Telefon: 420 577 583 219
E-mail: d.zarska@trenkwalder.com

You are receiving this email because you subscribed to this feed at blogtrottr.com.